KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8963342
nr 896 3342
Akvarell
Tillskriven Primus Mortimer Pettersson, osignerad, motivet: 25x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:20:46
25/5 12:51:08
700 kr
26/5 18:59:01